Sociale

Dobry Dzieciak x MATA ?

Będzie kolejny wspólny numer syna Bonusa RPK
i młodego Matczaka?

Dziesięcioletni syn Bonusa RPK, znany jako Dobry Dzieciak, wywołał sporo emocji wśród fanów, wrzucając na Instagram zdjęcie z koncertu Maty na Bemowie. W podpisie do zdjęcia znalazło się tajemnicze „CDN”, co wywołało spekulacje na temat kolejnej współpracy. W lipcu tego roku duet opublikował utwór „Inny Świat”, który zyskał dużą popularność. Czy „CDN” oznacza, że możemy się spodziewać następnego numeru od tej dwójki artystów?

Fanów Dobrego Dzieciaka i Maty nie trzeba dwa razy prosić, aby zaczęli snuć teorie na temat tego, co mogą oznaczać trzy tajemnicze litery. W komentarzach pod zdjęciem pojawiły się różne przypuszczenia i nadzieje, ale konkretnej odpowiedzi brak. Dobry Dzieciak, choć młody, zyskuje coraz większą uwagę w mediach społecznościowych, co tylko podgrzewa atmosferę wokół tego niejasnego wpisu.

Warto zaznaczyć, że współpraca między Dobrym Dzieciakiem, a Matą cieszy się dużym uznaniem, więc ewentualny kolejny numer byłby z pewnością chętnie przyjęty przez publikę. Czy możemy więc spodziewać się oficjalnego ogłoszenia w najbliższym czasie? Na razie pozostaje czekać i śledzić profile obu artystów.

Dobry Dzieciak Mata Bonus RPK

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącza MIXTAPE.