Sociale

16 lat od premiery klipu JWP „Chcę Być Tam”

Dzisiaj mija 16 lat od premiery klipu do singla JWP – „Chcę Być Tam”

Dzisiaj obchodzimy 16 rocznicę premiery klipu do singla JWP – „Chcę Być Tam”, uważanego za jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim hip-hopie. Współtwórcami tego kultowego utworu są również Łajzol i Setka, którzy gościnnie się do niego dograli. Utwór został wyprodukowany przez Kubę O.

Klip promował album „Numer Jeden Wróg Publiczny”, który został wydany przez EmbargoNagrania i zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. To był moment, który zdefiniował wiele karier i otworzył nową erę w polskim Hip-Hopie.

Nie można nie wspomnieć o tym, jak klip do „Chcę Być Tam” wpłynął na estetykę i podejście do produkcji muzycznych w Polsce. Na przestrzeni lat, zarówno JWP jak i ich goście zdobyli status legend, ale to właśnie „Chcę Być Tam” pozostaje jednym z ich najbardziej rozpoznawalnych dzieł.

Tak więc, na 16-lecie premiery tego klipu, warto sobie przypomnieć i docenić. Od tamtej pory wiele się zmieniło, ale klasyki zawsze pozostają nieśmiertelne!

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącza MIXTAPE.