Sociale

Kacper HTA odwołuje koncert!

Poważne kłopoty zdrowotne rapera.

KACPER HTA square

Awaria u Kacpra HTA, który właśnie wrzucił dwie kiepskie informacje dla swoich fanów. Pierwsza zła wiadomość? Jego długo wyczekiwany koncert z okazji dziesięciolecia działalności, który miał się odbyć 30 września, zostaje odwołany. Nie, to nie jest żart.

Jak sam Kacper przekazał w filmie na Instagramie, powody są niestety poważne. Problemy zdrowotne – zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak i psychicznej – skłoniły go do tej trudnej decyzji. „Nie wiem, kiedy wyznaczymy nową datę i czy w ogóle ją wyznaczymy. Po prostu w związku z moim zdrowiem fizycznym i psychicznym muszę to wydarzenie anulować,” wyznał z wyraźnym ciężarem na sercu.

Niestety to nie wszystko: premiera jego nowego albumu również zostaje przesunięta na bliżej nieokreślony czas. Krążek miał być nierozerwalnie związany z tym historycznym wydarzeniem, więc fani będą musieli jeszcze poczekać.

Na koniec, wszyscy mamy tylko jedno do powiedzenia: Zdrówka, Kacper! W tych trudnych czasach, zdrowie jest najważniejsze. Oby wrócił do nas szybko i w pełni sił!

Kim jest Kacper HTA?

Kacper Orlikowski, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hip-hopowej. Jego kariera zaczęła nabierać tempa w 2010 roku, kiedy to jego unikatowy styl zaczął przyciągać uwagę szerokiej publiczności. Jego twórczość to głęboka refleksja na tematy społeczne, osobiste i kulturowe.

Dla wielu fanów jest nie tylko artystą, ale często też głosem ich pokolenia.

Niewątpliwie jest to artysta wszechstronny, który nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami i formami muzycznymi. Za jego pracą stoi również silny zespół i zaangażowanie w produkcję muzyczną, co sprawia, że Kacper HTA jest jednym z najbardziej kompleksowych artystów na polskiej scenie.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.