Sociale

Taco Hemingway, nowa płyta i trasa koncertowa!

Jedna płyta, sześć koncertów!

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na muzyczną podróż roku, bo Filip właśnie ogłosił detale swojego nadchodzącego albumu i trasy koncertowej! Album „1-800-OŚWIECENIE” uderzy w wasze słuchawki już w najbliższy piątek! Zacznijcie już rozgrzewać struny głosowe, żeby śpiewać na koncertach.

A co z trasą, zapytacie? Tour wystartuje 17 maja w Katowicach i potem zatoczy ostrą pętlę przez sześć miast. Jeśli myślicie, że macie mnóstwo czasu, mylicie się, bo te wejściówki rozejdą się szybciej niż gorące bułeczki!

A więc, jakie miasta będą miały zaszczyt gościć Taco na swoich scenach? Oto harmonogram:

  • 17.05: Katowice
  • 19.05: Poznań
  • 24.05: Gdańsk
  • 07.06: Wrocław
  • 15.06: Kraków
  • 22.06: Warszawa – zakończenie trasy w stolicy, gdzie Taco zapewne przygotuje coś specjalnego!

I nie zapomnijcie, na „1-800-OŚWIECENIE” znajdziecie aż 15 utworów! To jak, gotowi na to wyjątkowe muzyczne doświadczenie?

Kim jest Taco Hemingway?

Filip Szcześniak, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych polskich raperów i autorów tekstów. Urodzony w 1990 roku, zyskał popularność w Polsce dzięki unikatowemu stylowi, który łączy elementy hip-hopu z literacką głębią i społeczną krytyką. Artysta w swojej twórczości często porusza tematy związane z doświadczeniami młodego pokolenia, nie stroniąc od zagadnień trudnych czy kontrowersyjnych.

Jego debiutancka EPka, „Young Hems”, ukazała się w 2012 roku, a od tego czasu Taco Hemingway wydał kilka albumów i mixtape’ów, które zdobyły szereg nagród i wyróżnień. Jego utwory, takie jak „6 zer” czy „Nostalgia”, zyskały szerokie grono odbiorców i miliony wyświetleń w serwisach streamingowych. Jest również znany ze swoich energetycznych i emocjonalnych występów na żywo, które przyciągają tłumy fanów.

Wyróżnia się także inteligentnym podejściem do marketingu i mediów społecznościowych, skutecznie budując swoją markę w erze cyfrowej. Oprócz muzyki, Taco Hemingway jest również znaną postacią w polskiej kulturze popularnej, angażując się w różne projekty i inicjatywy społeczne. Wszystko to sprawia, że jest on nie tylko ważnym artystą, ale również wpływową postacią na polskiej scenie kulturalnej.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.