Sociale

Dedis – już niedługo nowy album!

Uliczny rap ma się dobrze!

Uliczny rap wciąż zdobywa serca słuchaczy, czego dowodem jest najnowszy album Dedis z Step Records – „Wyszczekany 2”. Promomix tego krążka pojawił się w internecie, prezentując 13 świeżych utworów. Na albumie usłyszymy gościnne wystąpienia artystów takich jak KęKę, Intruz, Vin Vinci, Rakkaman czy M0LLY. Dedis nie zwalnia tempa – niedawno przedstawił singiel „Nieraz”, promujący wspomnianą płytę. „Wyszczekany 2” nawiązuje do poprzedniej edycji z 2020 roku. Miłośnicy gatunku z niecierpliwością oczekują na pełne wydanie albumu.

Dedis, jesteśmy gotowi!

Dwa słowa o Step Records:

Step Records to jedna z czołowych wytwórni muzycznych w Polsce, specjalizująca się w gatunku hip-hop. Założona w 2011 roku, szybko zdobyła uznanie w branży muzycznej i wśród fanów. Reprezentuje wielu uzdolnionych artystów polskiej sceny rapowej, takich jak Paluch, Białas czy Żabson. Wytwórnia jest odpowiedzialna za produkcję i dystrybucję licznych albumów, które zdobyły platynowe i złote certyfikaty. W ofercie Step Records znajdziemy zarówno debiutanckie albumy, jak i doświadczonych raperów. Działalność wytwórni nie ogranicza się jedynie do muzyki, ale obejmuje również organizację koncertów i eventów muzycznych. Dzięki nieustającej pracy i zaangażowaniu, Step Records stało się synonimem jakości w polskim hip-hopie. Współpraca z najlepszymi producentami i artystami gwarantuje, że wytwórnia będzie nadal kreować trendy w polskim rapie.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.