Sociale

Mata x FC Barcelona ;)

Niespodzianka roku w świecie muzyki i futbolu!

Gdy kibice gromadzili się na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie, by kibicować swoim ulubionym drużynom podczas meczu FC Barcelona kontra Celta Vigo, na pewno nie spodziewali się tego, co zaraz zobaczą. Ale kiedy reflektory rozświetliły boisko, na bandach stadionu pojawiła się niespodziewana postać – MATA.

Nie była to jednak przypadkowa akcja, ale genialna strategia promocyjna! Reklama najnowszego albumu Maty, który został wydany dokładnie 8.09 pod szyldem SBM Label, przykuła uwagę tysięcy kibiców na miejscu, a dzięki transmisji na żywo – milionów na całym świecie. Dla wielu to niebywałe połączenie dwóch pasji: muzyki i piłki nożnej.

Dla tych, którzy śledzą karierę Młodego Matczaka, wiadomo, że jest to ostatnia płyta wydana w tej wytwórni. Czy to symboliczny gest, by pożegnać się z wytwórnią w tak spektakularny sposób? Czy może początek nowego rozdziału w karierze artysty? Tego jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne: Maty z pewnością zrobił niesamowite wrażenie na światowym poziomie!

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.