Sociale

OKI z numerem „Jeremy Sochan”

Lada chwila nowy singiel!

oki_jeremy_sochan_nba_post

Nie zdążył nawet zadebiutować, a już zrobił niemałe zamieszanie w sieci! Zanim Młody Jeżyk zdążył wypuścić swój najnowszy hit, internet został zawalony fragmentem, w którym słychać: „Oki to eksportowy towar jak Jeremy, Jeremy Sochan”. Wygląda na to, że nic nie umknie wirtualnym detektywom!

Chwilę po tym, jak kawałek zaczepił uszy entuzjastów, dowiedzieliśmy się, że Oki – znanego z wielu artystycznych dokonań – pracuje nad wizualizacją tego oczekiwanego numeru. A więc… zegarki w dłoń, bo o północy będziemy świadkami premiery!

Ale skąd wziął się ten bit? Otóż za jego kreację odpowiada ktoś, kto nie tylko świetnie rozumie rytm, ale też potrafi rzucać piłką do kosza. Ten wielbiciel Okiego oraz gwiazdy NBA z Polski postanowił spróbować swoich sił w muzycznym tworzeniu. Jako wyraz wdzięczności, Młody Jeżyk wręczył mu piłkę z dedykacją od samego Jeremy’ego Sochan. Muzyka i sport – cóż za idealne połączenie!

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.