Sociale

Kabe – nowa płyta już 27 października 2023

„Księga Dżungli” nadchodzi!

Trzymajcie się foteli, bo muzyczna bomba wisi w powietrzu! Choć o najnowszym dziele znamy tylko okruszki informacji, już teraz możemy być pewni, że będzie to prawdziwe arcydzieło. Zanotujcie w kalendarzach – 27 października świata muzycznego czeka prawdziwe trzęsienie ziemi, z premierą albumu „Księga Dżungli”.

Kabe nie marnuje czasu i już teraz buduje muzyczny apetyt wśród swoich fanów. Jego nowa strona internetowa jest nie tylko wizytówką projektu, ale też miejscem, gdzie możemy zgarnąć upragniony preorder.

To nie jest zwykły album – to kontynuacja epickiej sagi, w której Kabe, współpracując z genialnym Opiatem, od lat snuje opowieść, składając hołd kultowym postaciom i historiom. Po Albinosie, Mowglim i King Kongu nadszedł czas na finałową opowieść – „Księga Dżungli”.

I jeśli myślicie, że to wszystko, macie się grubo mylić! Kabe postanowił przenieść nas w serce Europy i całą wizualną stronę projektu nagrał w zaczarowanym Paryżu.

Nie możemy się doczekać! Kto jeszcze? 🎵🔥📀

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC PLAY ORANGE TOYA INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy RAP, pokazujemy kulturę Hip-Hop. Z nami dowiesz się co to rap – dobry rap! Oglądaj, słuchaj i baw się dobrze! Nie czekaj, włącz MIXTAPE.