Sociale

Był refren u Kizo – jest wytwórnia!

Bletka reprezentantką Spacerange

Wiele komentarzy pod refrenem „Taxi” z Kizo sugerowało, że gdyby nie głos Bletki – ten utwór nie miałby szans nawet na 10% sukcesu, który udało się osiągnąć. A udało się, bo tylko na YouTube klip do numeru wygenerował od marca prawie 60 000 000 wyświetleń. Kawałek był i jest grany przez ogólnopolskie stacje radiowe.

Ekipa Spacerange musiała wyczuć potencjał – i dlatego zaprosiła Bletkę do współpracy. Aleksandra jest pierwszą podpisana w wytwórni nierapową artystką.

Przypomnijmy, że Spacerange to ekipa stworzona między innymi przez Borixona. W ich szeregach są: Kizo, chillwagon, ZetHa, Qry, ReTo, olszakumpel.

Co Wy na to? Zamierzacie sprawdzać kolejne rzeczy od Bletki, czy ograniczacie się do tego, co zaśpiewała do tej pory z Kizo? – My, choćby z ciekawości, czekamy!

Pisząc jeszcze o temacie podopiecznych Spacerange – Kizo jest świeżo po wydaniu ostatniego krążka.
Na płycie „Patocelebryta” pojawiło się 16 nowych utworów (w tym „TAXI” z Bletką) wypełnionych gościnnymi zwrotkami: na płycie zarapowali też Janusz Walczuk, Białas, Polski Bandyta, Kukon, Lubin czy Paluch.

Macie ulubiony numer z tej płyty?

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.