Sociale

O.S.T.R. zagrał w filmie

Chodzi o produkcję „Diabeł” Błażeja Jankowiaka

Ten rok jeszcze się nie skończył, a liczba mocnych wiadomości ze świata polskiego rapu jest już ogromna. I właśnie dostaliśmy kolejną.
O.S.T.R. zagra w filmie Błażeja Jankowiaka, głównego twórcy ekipy 9LITER FILMY.

Wszystko za sprawą książki, która właśnie ukazała się w sklepach. „Diabeł” został napisany przez Roberta Ziębińskiego – tego samego, który napisał też scenariusz do filmu.

Dla Błażeja Jankowiaka to wielki projekt, bo to jego fabularny debiut. I już na starcie tej ścieżki postanowił zaskoczyć zapraszając do aktorskiej współpracy postać niekoniecznie kojarzącą się z filmowymi produkcjami: Ostrego

To jednak nie jedyna osoba, o której wiemy, że pojawi się w produkcji Jankowiaka.
Reżyser wymienił także innych aktorów. To między innymi: Eryk Lubos, Paulina Gałązka, Aleksandra Popławska, Krzysztof Stroiński, Piotr Trojan, Aleksandra Konieczna, Karol Bernacki czy Marek Dyjak.

Zanim jednak w jakikolwiek sposób zaproszę Was na seans (bo do niego jest jeszcze trochę czasu – montujemy się) skupmy się na książce bo to ona wprowadzi Was w uniwersum Maksa – byłego żołnierza wracającego do domu po wieloletniej nieobecności. Nie będzie to zwykły powrót. Gwarantuję, że nikt z Was takich powrotów nie chce. – napisał w social mediach Błażej Jankowiak

My chcemy za to już filmu – i nie możemy się doczekać. Szczególnie udziału łódzkiego MC

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.