Sociale

Nowy dzień – nowy Popek

Czyli kolejna skaryfikacja Króla Albanii

Trudno tu mówić o zaskoczeniu. Do tego było bliżej raczej w czasie, kiedy Popek pokazał swoją pierwszą skarifikejszyn-modifikejszyn przed laty. 

Tamta tak mocno stała się symbolem, że chwilę później pojawił się też kilkunastoletni Fan Popka (Karol z Kalisza), który postanowił pójść w ślady Króla i zrobił sobie bardzo podobną modyfikację na twarzy.

Popek nie lubi jednak spokoju i braku zmian – i dlatego postanowił znowu zaskoczyć swoich followersów. Tym razem – poza skaryfikacją – swoją twarz okrasił tatuażem a’la podbite oko. I napisem którego treści nie będziemy jednak cytować.

Zmiana jest na tyle duża, że tym razem komentarze „Popuś, czy to Ty?” stają się całkiem uzasadnione – bo nie da się ukryć, że twarz zmieniła się znacząco.

Porozmawiajmy jednak jeszcze o… rapie. Popek regularnie wrzuca nowe kawałki. Ostatni to „Harem” w duecie z Blondino Latino. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.