Sociale

Sobel jest Oki

Nowy, podwójny singiel dwóch rapowych gwiazd

Na to czekało wielu fanów – zarówno jednego, jak i drugiego pana. Choć strzelamy, że akurat Sobla bardziej, bo właśnie on kazał na siebie czekać z nowościami zdecydowanie dłużej.

Ukazał się nowy, podwójny singiel wydany przez Sobla. W obu numerach gościnne zwrotki rzucił Oki.

Szymon (Sobel) co prawda udzielał się jakiś czas temu gościnnie w projektach innych artystów, jednak skrzętnie ukrywał swoje własne nowości.
Tym razem postanowił wrócić – i to w boombapowym, oldschoolowym brzmieniu – przynajmniej w numerze „MUSZĘ TO WYKRZYCZEĆ”. 

Co ciekawe, część drugiego z numerów w sieci krążyła już grubo ponad rok temu. 

Dodajmy, że Sobel wydał do tej pory tylko jeden pełnoprawny album. „Pułapka na motyle” ukazała się w 2021 roku nakładem Def Jam Recordings.
Dlatego też ciszę w ostatnim czasie odbieramy jako czas ambitnych prac nad nowym krążkiem… a powrót? jako zapowiedź zbliżających się ruchów! 

Dodajmy, że Oki w ostatnim czasie nie próżnował. Kilka dni temu ukazał się numer „Jeremy Sochan” z gościnnem udziałem polskiego zawodnika NBA. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.