Sociale

Jano PW nagrał solo!

Premiera już 24. listopada

Ostatnio zdążył przyzwyczaić nas do działania w duecie z Hinolem, ale… tym razem postanowił pójść w innym kierunku i zaskoczyć! Jano PW nagrał solowy materiał, a my nie zawahamy się Wam o nim napisać.

1/2 ekipy Polska Wersja – Jano – nie tak dawno wydał już jedną płytę… Jednak właśnie jako członek PW.
Ich krążek „Na waszych oczach” był powrotem ekipy po latach (poprzednie „Notabene” ukazało się siedem lat wcześniej) i jak się okazało – był to wyjątkowo udany powrót.
Płyta pokryła się podwójną platyną, a single z krążka – ku zaskoczeniu samych zainteresowanych – stały się radiowymi hitami.

Tym razem Jano PW przygotował dla fanów coś specjalnego. Chodzi o płytę „Róża Wiatrów”, która ma ukazać się już niedługo. Raper właśnie ogłosił datę premiery i zdradził kilka szczegółów. Pełny krążek usłyszymy już 24.11. 

Wiadomo też, że za produkcje odpowiada jeden producent – PSR.

Jano nie odszedł jednak od nagrywania z innymi. Wiadomo, że krążek wypełni się gościnnymi zwrotkami. Razem na płycie usłyszymy aż dwunastu raperów.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.