Sociale

Saful nie kończy z aktorstwem!

Reprezentant Dixon37 wystąpi w kolejnym serialu

Tym razem jednak Saful zaskoczył sporą część obserwujących. Kamil zagra w najnowszej produkcji TVP. Chodzi o serial kryminalny „Profilerka”, który przeniesie Was w okolice Augustowa, w którym zaczyna grasować seryjny morderca.

Tak o filmie piszą sami jego twórcy:
Bohaterką serialu jest profilerka Julia Wigier, która ma na swoim koncie wiele rozwiązanych głośnych i skomplikowanych spraw, przede wszystkim seryjnych zabójców. Julia jest typem pracoholiczki, oddanej pracy bez reszty, nawet kosztem rodziny. Razem z synem wybiera się na dawno planowany urlop u swego ojca na Pojezierzu Augustowskim. Wypoczynek nie zapowiada się jednak spokojnie. W tym czasie w leśniczówce pod Augustowem dochodzi do makabrycznej zbrodni – zostaje zamordowana cała rodzina, w tym kilkuletni chłopiec.

Do tej pory Saful ma udane role w produkcjach takich jak „Ślepnąc od świateł”, „Raport” i „Lokatorka”. Ten pierwszy serial spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród krytyków.

Jak będzie tym razem? Pozostaje czekać. Dwunastoodcinkowy serial TVP ukaże się najprawdopodobniej w przyszłym roku.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.