Sociale

O.S.T.R. szykuje nowości

A jedną z nich właśnie wypuścił!

Ostry właśnie wrzucił kawałek „Stereo”, który promuje kolejny mixtape spod szyldu 042. Tym razem chodzi o „042 Sequentia Mixtape”.

Krążek ma swoją premierę 12. grudnia, jednak będzie też dostępny od ręki – na koncertach DIAPORAMA TOUR.

Do dnia premiery regularnie będziemy dostawali nowe kawałki, tak by ostatni ukazał się w dzień premiery płyty. Pierwsza premiera – właśnie za nami.

Jak o projekcie piszą jego twórcy?
Premierę sklepową mixtape’u zaplanowaliśmy na 12 grudnia, lecz będzie on dostępny od ręki na koncertach z cyklu DIAPORAMA TOUR. Stopniowo będziemy udostępniać także pojedyncze utwory w dystrybucji cyfrowej, tak by cały mixtape pojawił się w sieci w dniu premiery.

Ekipa Asfalt Records odniosła się też do tematu przyjęcia pierwszego mikstejpu z tej serii.
W najśmielszych snach nie spodziewaliśmy się, że okolicznościowy limitowany mixtape, wydany jako dodatek do trasy koncertowej, trafi do tak wielu serc. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu listy OLiS i z racji swojej niedostępności jest dziś prawdziwym białym krukiem. Dlatego też na nadchodzącą trasę koncertową DIAPORAMA TOUR, O.S.T.R. przygotował drugi mixtape spod szyldu 042! Przed Wami 042 Sequentia Mixtape!

Gościnnie na majku udzielili się Hades i KPSN. Miks i mastering wykonał DJ Haem.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.