Sociale

Gibbs zawsze tego chciał!

Muzyk odkrywa karty przed płytą „SAFE”

Zawsze tego chciał. Gibbs wrócił z kolejnym, emocjonalnym utworem. Wokalista i producent muzyczny odkrywa kolejne karty przed premierą projektu „SAFE”.

Gibbs właśnie wypuścił numer „Zawsze chciałem”, który przenosi nas do dzieciństwa artysty pochodzącego z Kłobucka. Możemy w nim zobaczyć archwialne nagrania rodzinne.
Mieszkający na co dzień na Śląsku Gibbs także w tym numerze przygotował nam emocjonalny rollercoaster. Kawałek opowiada o jego drodze do sukcesu i dziecinnych marzeniach.

Singiel promuje album „SAFE”, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Premiera nowego projektu już 24.10. 

Na płycie znajdziemy produkcje samego Mateusza, ale także Jonatana i 4money. Prace nad krążkem zaczęły się na początku roku, w czasie pobytu artystów w Azji.

Muzyk zapowiedział też już trasę poświęconą nowemu wydawnictwu. Safe Tour ruszy 11.11 we Wrocławiu. Po drodze zobaczymy koncerty Gibbsa w Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

Dodajmy, że „SAFE” to drugi solowy projekt Gibbsa. Poprzedni – „Czarno na białym” – z 2021 roku pokrył się złotem.
Jednak to ostatni „Dopehouse Mixtape” był prawdziwym sukcesem wytwórni – do tej pory płyta pokryła się potrójną platyną.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.