Sociale

Żabson założył spódnicę

A internet zapłonął

Pamiętacie dramę, kiedy Deys – chwilę po dołączeniu do ekipy SB Maffija – został z niej hucznie wyrzucony po tym, jak założył na koncert przedłużaną koszulkę? Wtedy skończyło się na jednym z najgłośniejszych beefów, wyzwiskach, totalnej zmianie kierunku ruchów Deysa. Krótko mówiąc – przedłużana koszulka wzbudziła potężne zainteresowanie i jeszcze większy hejt u części słuchaczy i raperów.

Tym razem, kilka lat później, jesteśmy świadkami ewolucji w polskim rapie. Żabson właśnie założył sukienkę w ramach kampanii jednej z marek premium. Internet (w komentarzach) zapłonął, ale.. na tym się skończyło.

Co myślicie o nowej stylówie Żaby? Akceptowalne? Czy totalnie nie? 

Dodajmy, że do nie pierwsza zaskakująca kreacja rapera. Żabson nie ukrywa swojego ogromnego zainteresowania modą; jeździ też na pokazy, a od niedawna sam w nich występuje. W zeszłym roku muzyk zadebiutował jako model w pokazie Mariusza Przybylskiego. Z kolei niedawno pojawił się w nietypowej kreacji na wybiegu w ramach pokazu Seby Tokarczyka.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.