Sociale

DJ Decks u Peji

Producent będzie gościem na koncercie z okazji 30-lecia działalności Rycha

Przez wiele lat to był jeden z najbardziej ikonicznych duetów w polskiej rapgrze. Z kolei od kilku lat (od 2015 roku) – to jeden z najbardziej ikonicznych duetów, który… duetem już nie jest.


DJ Decks i Peja działali razem jako Slums Attack przez siedemnaście lat – od 1998 roku. Jednak w ostatni dzień 2015 roku Rychu przekazał informację o zakończeniu współpracy z Decksem:

Z racji tego jak długo współpracowaliśmy i szacunku jakim nadal darzę Darka powiem tylko, że nasze drogi rozeszły się w dość niespodziewanych dla mnie okolicznościach. Nie jest to wyłącznie moja decyzja, dlatego nie ukrywam, że jest mi również z tego powodu przykro. Zdaję sobie sprawę, że jest to również cios dla Was jako wieloletnich, oddanych słuchaczy. Niestety nic na siłę, życie pokazało, że nic nie trwa wiecznie, czas na samodzielność a co za tym idzie dalszy rozwój i nowe doświadczenia.

Od tamtej pory artyści działają na osobnych ścieżkach. Peja współpracując z innymi producentami (m.in. Magierą) nad nowymi płytami. Z kolei Decks zajął się działaniem jako producent, a także współpracownik wytwórni Stoprocent.

Wszystko jednak wskazuje na to, że relacje pomiędzy Peją, a Decksem uległy poprawie.
Rychu właśnie ogłosił, że DJ Decks będzie gościem specjalnym na koncercie z okazji 30-lecia działalności muzycznej poznańskiego rapera
.

To nie jedyny artysta ogłoszony przez Peję tego dnia jako gość specjalny.
Razem z Decksem 11. listopada na scenie pojawi się też Sokół.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.