Sociale

Kilka miesięcy ciszy

Oliwka Brazil przypomina o sobie i nawiązuje do nowości

Mniej więcej pół roku minęło od ostatniej nowości wydanej przez Oliwkę Brazil. Wypromowana przez Smolastego raperka wypuściła numer „Mam Już Dość” i… zniknęła, co zaskoczyło sporą liczbę słuchaczy biorąc pod uwagę to, że wcześniej było jej (i o niej) bardzo dużo.

Nieobecność dało się zauważyć też w social mediach. Oliwka co prawda wrzucała stories, ale nie robiła tego tak często jak wcześniej. Podobnie jeśli chodzi o posty – ostatni pojawił się na początku lipca.

Tym razem jednak wszystko nam mówi, że przed nami powrót Kokieterki. I wydaje się, że sprawę przez przypadek zaczęła Zui, która ostatnio odniosła się do tematu jej konfliktu z Oliwką na swoim Instagramie.

Zui (która wydała ostatnio kawałek z Sentino) powiedziała, że jej nieporozumienie z Oliwką dobiegło już końca – po tym jak dziewczyny spotkały się w realnym świecie. Jak dodała:
Nigdy wcześniej nie było Oliwki Brazil i nigdy później nie będzie drugiej Oliwki Brazil. Może będą inne dziewczyny, ale żadna nie będzie tak naturalna. Ona po prostu na to we krwi 

Oliwka wrzuciła do siebie info o propsach od Zui, a chwilę później dodała też zdjęcie z tajemniczym podpisem „listopad”. Czy to sugeruje, że przed nami nowości od Kokieterki? Na to wygląda.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.