Sociale

Peja i DJ Decks wrócili

I nagrali wspólny numer

Na tę informację czekaliśmy od lat. Bo relacje między tymi panami w ostatnim czasie nie były najlepsze. Chodzi o Peję i DJ Decksa.


Jak wszyscy wiedzą – a jak nie wiedzą to dowiedzą się teraz – ten ikoniczny duet rozpadł się ostatniego dnia 2015 roku – kiedy Peja wrzucił informację właśnie o tym do internetu. Panowie pracowali wcześniej przez siedemnaście lat razem.
Peja pisał wtedy o tym, że ich drogi rozeszły się dość niespodziewanie, nie jest to tylko jego decyzja i jest mu po prostu przykro.

I chyba szykuje się zmiana w relacjach poznańskich legend. Peja szykuje się do koncertu z okazji trzydziestolecia działalności. Ostatnio ogłosił, że DJ Decks pojawi się gościnnie na scenie. A teraz poinformował też, że z okazji rocznicy szykuje specjalną premierę mixtape’u i dużej płyty z największymi klasykami. Płyta ukaże się jedenastego listopada, a na niej nowy numer – XXXL – nagrany w studiu DJa Decksa, przy DJu Decksie… i na bicie DJa Decksa.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.