Sociale

„Dawno mnie tu nie było”

Sarius zapowiada nowości

O nowościach od tego pana nie pisaliśmy już od dawna… bo Sarius raczej niewiele pisał ostatnio o projektach, które przed nim. 

Jakiś czas temu raper ogłosił, że napisał książkę, którą chciałby wypróbować siebie w innej, nierapowej odsłonie. Od tego ogłoszenia minęło jednak sporo czasu, a informacji o nowościach wciąż brakowało.

Tym razem jest jednak inaczej. Sarius opowiedział o tym, jak wyglądały jego ostatnie miesiące, a także zapowiedział zbliżające się projekty z jego udziałem.

Po pierwsze, już jutro (piątek, 27.10) ukaże się singiel promujący nowy krążek „Dzienna” Pawbeatsa, w którym to Sarius położył linijki. 

Jednak jak dorzucił Mariusz, ostatnie miesiące nie były dla niego najłatwiejsze:

[…] ostatnimi miesiącami jakoś tak stopniowo wątpiłem we wszystko a w siebie najbardziej. Powinienem dawno zniknąć pod tymi wszystkimi artystycznymi kłodami od losu. Nic nie szło po mojej myśli. Zamknąłem się w sobie i zapadłem do środka. A jednak nie przestałem istnieć.

Jak dopisał raper: 

Wracam do Was trochę nieśmiało, bo naprawdę wyjątkowo dawno mnie tu nie było, ale mocno wierzę, że zobaczymy się już wkrótce na powierzchni.

Czekamy!

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.