Sociale

Z WBW do śniadaniówki

Edzio ma za sobą kolejny występ w telewizji

Jako młody chłopaczek w 2010 rozbił Eskobara na Bitwie o Kemping. Potem dwa razy z rzędu zdominował też WBW (w 2014 i 2015). Minęło kilka lat i dziś… fristajluje w śniadaniówce, rapuje na TikToku i walczy we freak fightach. 

Edzio właśnie ma za sobą kolejny występ na telewizyjnej antenie. Tym razem jednak już nie jako freestyle’owiec, a artysta ze swoim numerem.
Tiktoker nawinął „Sen”, czyli kawałek który ukazał się kilka miesięcy temu. 

Przypomnijmy, Edzio ma za sobą bardzo udaną karierę freestyle’ową. Zaczęło się w okolicach 2010 roku, kiedy jako młody chłopak detronizował największe ówczesne gwiazdy swoimi nawiązaniami do tematu i łatwością w znajdowaniu punchlineów.
Nie trzeba było długo czekać na to, aż przypieczętuje to swoim pierwszym pasem WBW. W 2014 roku pokonał w finale Jędrzeja; z kolei w 2015 – Pejtera.

Raper z Gdańska po drodze próbował i próbuje też swoich sił ze swoimi pisanymi wersami. Nagrał na przykład „Płytę Dekady” w duecie z Filipkiem. Później jednak zupełnie zmienił kierunek i poszedł raczej w opcję nagrywania mocno family-friendly produkcji. Jego kawałki zmieniły się w krótkie tiktoki, a freestyle na bitwach – w udziały w programach telewizyjnych.

Co myślicie o kierunku, w którym poszedł Edzio? 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.