Sociale

Eminemowi brakuje sosu

Do spaghetti

W Stanach Zjednoczonych jest afera spaghetti. To znaczy – z sosami do spaghetti. I mówiąc dokładniej – to raczej nie afera, a szał na sos. A wszystko przez Eminema.

Ten początkujący raper z USA też postanowił wejść w biznes związany z jedzeniem. Jakiś czas temu założył własną knajpę w Detroit – i nazwał ją “Mom’s Spaghetti” nawiązując do jego legendarnej zwrotki z “Lose Yourself”.

Do tej pory było tak, że właśnie w restauracji.. można było kupić specjalny sos Mom’s Spaghetti. Teraz jednak Eminem postanowił wyjść z tematem szerzej i ogłosił sprzedaż w całych Stanach. I… rozbił bank, bo wszystkie słoiki się sprzedały.

A będąc w pobliżu tematu Eminema: za jakiś czas możemy spodziewać się serialu “Ósma Mila” z Eminemem, czyli historii z serialu… po latach.
Mówił o tym jakiś czas temu 50 Cent, który grał też ostatnio koncert w Łodzi. I jeżeli chcecie zobaczyć jak lewituje nad publiką, to zajrzyjcie do MIXTAPE TV w naszych mediach społecznościowych.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.