Sociale

Będzie kolejny wspólny numer

Pih i Peja szykują nowości

fot. Facebook Peja Slums Attack

Wspólne numery tych dwóch panów wychowały niejednego fana rapu. I wszystko wskazuje na to, że także kolejne pokolenie może spodziewać się nowości od poznańsko-białostockiego duetu.

Pih właśnie ogłosił, że pracuje nad nową płytą, a Rychu Peja jest jedną z osób zaproszonych na projekt założyciela ekipy JedenSiedem.

Jak przekazał Pih:
Płyta jest już na zaawansowanym etapie. Zbieram featy, część utworów już jest w miksie. Tak jak Wy, nie mogę doczekać się premiery. Bliżej niż dalej 

Raper dorzucił też informację o tym, że wcześniej miał już pomysł na kolejny wspólny numer z Rychem:
Jakiś czas temu miałem już temat, który wydawał mi się idealny. Ostatecznie jednak wycofałem się z niego i czekam na coś inspirującego, bo tylko taką muzykę chcę nagrywać. A utwory, które dotychczas zrobiliśmy w tym duecie zobowiązują.

Uważamy podobnie i dlatego czekamy na nowości. Tym bardziej, że jak przekazał Pih – skończył właśnie pisanie zwrotki i refrenu do bitu podesłanego przez DJa Creona. Teraz czas na odpowiedź ze strony Peji.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.