Sociale

Sentino zwyzywał Ferrariego

Z którym niedawno nagrał numer

Który to odcinek serialu o Sentino zmieniającym zdanie o wszystkim, o czym można zmienić zdanie? Nie wiemy, ale na pewno nie drugi, piąty ani trzydziesty. 

Tym razem polsko-niemiecki raper postanowił odnieść się do tematu znanej ze środowiska patoinfluencerów i freakowych gal – Nikity – a także do Amadeusza Ferrariego, czyli jednego z uczestników wspomnianych gal, a przy okazji postaci próbującej swoich sił w rapowym świecie.

Amadeusz Ferrari nagrał nawet kawałek z Sentino, a jakiś czas temu w 6Pak TV mówił o nim w samych superlatywach: Nie spodziewałem się, że gość jest aż tak dobry w swoim fachu.
Dodał też, że Sentino potrafi przygotować dwa kawałki w pół godziny.

Sentino nie ma chyba jednak podobnie pozytywnego zdania o Ferrarim. W czasie jego live (na którym komentujący zwracali uwagę na to, że Tatuażyk nie jest trzeźwy) postanowił wypowiedzieć się o Amadim… i to w niewybrednych słowach i wyzwiskach.

Czy szykuje nam się jeden z najdziwniejszych beefów w polskim rapie? Nie wiemy.
Wiemy jednak, że Sentino bardzo poważnie myśli o wydaniu swojej książki. Raper wrzucił ostatnio zdjęcia autobiografii „Tatuażyk”, a jak informowaliśmy w naszym Wydziale Newsów – Sento mówił też o ekranizacji swojej książki.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.