Sociale

Wrócił nowy Pezet

Raper właśnie zapowiedział nową EPkę

Powiedz na osiedlu, że wjechał nowy Pezet. A raczej – że wjedzie. Paweł z Ursynowa właśnie wrzucił nowy singiel i zapowiedział krążęk, a konkretniej EPkę.

Chodzi o numer „Tokyo (współczesny)”, który pokazuje nam, w którym kierunku Pezet chce iść tym razem pracując nad brzmieniem płyty. Wszystko wskazuje na to, że możemy spodziewać się przeglądu wypracowanych wcześniej stylówek. Za nami już singiel na bicie od Waco w klasycznym, boombapowym brzmieniu. Tym razem ursynowski raper wypuścił zdecydowanie bardziej nowoczesny kawałek nawiązujący do jego krążka z 2019 roku – „Muzyki współczesnej”.

Pezet przekazał już, że przed nami łącznie 6 nowych utworów, z czego 2 do tej pory mogliśmy już usłyszeć. „Abstrakt EP” to podsumowanie 25-lecia kariery rapowej Pawła, a każdy z numerów będzie nawiązywał do innej płyty.
Za nami już follow-upy do „Muzyki Klasycznej” i „Muzyki Współczesnej”. Teraz czas jeszcze na „Muzykę Poważną”, „Muzykę Rozrywkową”, „Radio Pezet” i „Muzykę Komercyjną”.

Dodajmy, że za bit do ostatniego numeru („Tokyo”) odpowiedzieli Szamz i Bruno, a klip nakręcono w Japonii. 

Premiera EPki „Abstrakt EP”  – 15. grudnia.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.