Sociale

Jano PW spełnia marzenia

Właśnie wypuścił numer z Peją

Jano PW odkrywa karty przed premierą swojego nowego krążka. Tym razem do tego stopnia, że postanowił pokazać nam tytułowy kawałek „Róża Wiatrów”.

Numer w pewnym sensie jest spełnieniem marzeń rapera należącego na co dzień do Polskiej Wersji – bo to pierwsza w jego karierze współpraca muzyczna z reprezentantem poznańskiej sceny: Peją.

Jak przekazał Jano: To bardzo ważny numer. Jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji nic nagrać z Rysiem, więc mega się cieszę. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że Rysia słuchałem od małolata i zawsze marzyłem żeby nagrać razem z nim numer

Do tej pory Jano mocno skupiał się na działaniu w duecie z Hinolem. Ich ostatni krążek (który był powrotem PW po siedmiu latach wydawniczej ciszy) Na waszych oczach pokrył się podwójną platyną, a ukazał się w styczniu tego roku. Krążek sprzedał się w ponad 60 tysiącach egzemplarzy.

Tym razem jednak Jano liczy na docenienie jego solowego wydawnictwa. Krążek „Róża Wiatrów” ukaże się 24. listopada i już dziś można zamawiać jego preorder. Na płycie usłyszymy dwanaście utworów wyprodukowanych przez PSRa. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.