Sociale

Nagły Atak Spawacza wraca!

Zapowiedź nowego albumu

Jest kilka składów w Polsce, które urosły do rangi legend. Tak jest z Nagłym Atakiem Spawacza. Ekipa pochodząca z podpoznańskiego Swarzędza powstała w 1994 roku. Od tamtej pory członków zespołu było naprawdę wielu. Podobnie jak powrotów i reaktywacji.

Jedna miała nastać w 2017 roku. Raperzy wydali jednak wtedy oświadczenie, że do nowego początku zespołu nie dojdzie przez jednego z potencjalnych członków zespołu – Cypisa.

Na nowy album trzeba było poczekać kolejne dwa lata. Wtedy za powrót Nagłego Ataku Spawacza odpowiedzialni byli Kaczmi i Małpa, którzy we dwóch wydali krążek „Ulepiony świat”.

Tym razem ekipa rapująca w N.A.S będzie podobna. To nadal Kaczmi i Małpa, ale do ekipy dołącza też jeden z założycieli – Fazi. Raperzy właśnie wypuścili nowy numer i zapowiedzieli krążek.

Numer, który się ukazał, nazywa się „Kawał historii”. Przed nami jednak cały krążek zawierający 14 nowych utworów. Płyta nazywa się „Szwardon Kamikadze” i ukaże się już 6. grudnia.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.