Sociale

Young Leosia się zakochała

I opowiedziała o tym w nowym numerze

Mikołajki jeszcze przed nami, ale prezent swojemu chłopakowi (a przy okazji też słuchaczom) postanowiła zrobić Young Leosia.
Kiedyś podopieczna Żabsona, a dzisiaj założycielka wytwórni Baila Ella wypuściła lovesong w którym wyznała miłość innemu internetowemu twórcy.

Jeszcze bardzo niedawno Leosia pisała w swoich social mediach o tym, że jest singielką. Ale najwidoczniej – wtedy było inaczej. Ewentualnie po prostu nie chciała jeszcze się przyznawać. Teraz zmieniła zdanie i nagrała Cringowy Lovesong.

W kawałku nie pada co prawda imię ani ksywka osoby, do której skierowane są słowa, ale… internet działa szybko i przed użytkownikami internetu nic się nie ukryje. I dlatego szybko udało się rozkminić, że adresatem słów jest Kacper Blonsky… czyli największy polski crusher.

To teraz jeszcze kącik poetycki:

Jak ćmy do światła i księżyc do nocy, cola do chipsów i trawa do rosy
Jak ocean Twoje niebieskie oczy, jak rozgwiazdy moje różowe włosy
Tak się przyciągają jak pszczoły do ula, jak joker do asa, królowa do króla

To cytat z nowego numeru Leosi. Jak na razie nie wiemy, kiedy możemy spodziewać się kolejnych nowości od Sary. Jednak jak przyznała sama raperka – ma dużo materiału, który nie ujrzał jeszcze światła dziennego.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.