Sociale

Dawid Obserwator kończy karierę?

Raper nie wie, czy nagra kolejną płytę

Ta wiadomość może zasmucić fanów Dawida Obserwatora. Pochodzący z Wałbrzycha raper właśnie przekazał nie najlepsze informacje o tym, co planuje po wydaniu swojego kolejnego krążka. Kolejnego, bo już za dwa tygodnie ukaże się „9 żyć” – czyli płyta nagrana w duecie z Intruzem.

Płyta, jak sami autorzy mówią, jest kontynuacją ich wspólnej rapowej przygody, rozpoczętej z chwilą nagrania utworu „Raport z rejonu”. Obserwator i Intruz dodają: Od czasu premiery kawałka „Raport z rejonu” sporo zmieniło się w naszym życiu. Pozytywne aspekty przeplatały się z negatywnymi. Lawirujemy trochę między naszym dawnym życiem a tym nowym, raperów wydających już legalnie, pod szyldem wytwórni. Jedyne co pozostaje niezmienne, to przekaz pełen emocji, który chcemy zostawić w waszych sercach.

Obserwator postanowił jednak wypowiedzieć się o swoich planach na przyszłość. Jak ostatnio przekazał – krążek z opolskim raperem może być jego ostatnim:

Poświęciłem życie największej pasji – czyli rapsom – i zaniedbałem wiele innych aspektów życia. Zdałem sobie z tego sprawę w wieku 30 lat

Płyta „9 żyć” ukaże się w grudniu. W internecie można znaleźć już promujący ją, tytułowy kawałek.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.