Sociale

Kizo to za mało

I dlatego wraca do nas Patryk MTS

Sam Kizo nie wystarczy. Tak przynajmniej uważa… sam Kizo, który właśnie zapowiedział powrót swojego alter ego – czyli Patryka MTS.

Tę postać możecie dość dobrze kojarzyć szczególnie ze wspólnych działań z Jakubem Grabowskim, czyli alter ego Quebonafide – miesiące temu, kiedy Que urządzał jeszcze fanom wodzenie za nos w postaci swoich nietypowych performance’ów. Wtedy też panowie zagrali kilka wspólnych koncertów w małych klubach.

Postać, którą kreuje Kizo zajmuje się… nie do końca rapowym brzmieniem. To raczej okolice muzyki disco – i właśnie w tę stronę Patryk MTS najprawdopodobniej pójdzie znowu. 

Właśnie ukazał się krótki snippet nowego numeru i jak dopisał Kizownik w poście – powinniśmy usłyszeć go w grudniu.

Jeden z ostatnich numerów duetu Jakub Grabowski x Kizo

Dodajmy, że Kizo nie może ostatnio narzekać na brak zajęć, a tym bardziej – na brak sukcesów. Jego ostatnia płyta, „Patocelebryta”, ukazała się we wrześniu i do tej pory pokryła się już podwójną platyną. Poza tym Patryk spełnia się jako potentat na rynku… spożywczym, a od niedawna też odzieżowym wprowadzając markę MTS.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.