Sociale

Bedoes i Sokół zarapowali z ogromną ekipą

Wszystko przy okazji premiery „Akademii Pana Kleksa”

Na taki skład w jednym numerze nie postawiłby chyba nikt. Właśnie ukazał się numer, w którym obok Bedoesa 2115 słyszymy Sokoła i… Igo, Kaśkę Sochacką, Mroza, Artura Rojka, Ralpha Kamińskiego czy Brodkę. Wszystko przy okazji zbliżającej się premiery nowej wersji filmu „Akademia Pana Kleksa”, a konkretniej – pierwszej części legendarnej filmowej opowieści. 

Numer, który ma dzisiaj swoją premierę, zwiastuje film, ale nie tylko: Kawałek „Całkiem Nowa Bajka” jest też częścią krążka z soundtrackiem do filmu. 

Film „Akademia Pana Kleksa” w reżyserii Macieja Kawulskiego ukaże się 5. stycznia. Jak zapowiadają sami twórcy, możemy spodziewać się uwspółcześnionej wersji bajki Jana Brzechwy. Tym razem – zamiast Adasia Niezgódki – przyjrzymy się przygodom Ady Niezgódki.
Wiadomo jednak, że tak jak w oryginalnej wersji, tak i teraz – w rolę profesora Ambrożego Kleksa wcieli się Piotr Fronczewski.

Muzycznie numer, w którym zarapowali Bedoes i Sokół, jest już drugim singlem promującym projekt. Wcześniej ukazał się już kawałek „Jestem Twoją Bajką” wyśpiewany przez sanah.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.