Sociale

SBM szuka nowych raperów

Na TikToku

SBM Label szuka nowych raperów do swoich szeregów. Ekipa Solara i Białasa nie robi tego jednak w standardowy sposób – przesłuchując nadesłane demówki, sprawdzając rapowe podziemie i tak dalej.
W social mediach labelu pojawił się filmik nagrany we współpracy z łatwogang, a w nim – ogłoszenie konkursu… na TikToku.

Jak ogłosił Solar, SBM szuka dwóch raperów. Zasady konkursu są proste. Trzeba nagrać zwrotkę do bitu przygotowanego przez Lanka.

Zwycięzców będzie dwóch:

  • Zwycięzca publiczności, który zgarnie 50 tysięcy złotych, a jego numer pojawi się na jednym z kanałów SBM. Tutaj wygrywa osoba z… największą liczbą lajków
  • Zwycięzca jury, który zostanie wybrany przez reprezentantów wytwórni. Ten zwycięzca może spodziewać się kontraktu. Jak zapisano w regulaminie konkursu: Laureatowi Projektu zostanie przyznana Nagroda Główna w postaci podjęcia współpracy z SBM w zakresie dotyczącym działalności fonograficznej, publishingowej, merchanidsingowej, koncertowej i managmentowej i zawarcia Umowy Fonograficznej z SBM na Warunkach Kontraktu.

Internet (i komentarze w nim) jest podzielony w temacie konkursu. Jak pisze obserwujący wytwórni na Instagramie, który zgarnął pod swoim wpisem najwięcej polubień – to najlepszy przykład jak ten label upadł

Co myślicie Wy?

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.