Sociale

KęKę (najprawdopodobniej) wraca!

Raper wrzucił wymowny post

Na ten dzień czekało i czeka wielu fanów. Wygląda na to, że dawny listonosz z Radomia wybudza się z przedłużonego, zimowego snu – i niedługo wypuści nowości. KęKę wyczyścił swój Instagram i wrzucił wymowny wpis ze zdjęciem.

Kiki od dłuższego czasu nie pojawiał się na nowych projektach. Jak sam mówił – miał problem z pisaniem nowych linijek i walczył z kryzysem twórczym. Wszystko jednak mówi nam, że ten właśnie się skończył, bo jak napisał sam Siara: Trochę spałem, ale właśnie wstałem..

To raczej nie informacja o tym, że raper urządził sobie dłuższą, poobiednią drzemkę. Zresztą, nawet zdjęcie przypomina kadr z potencjalnego klipu – dlatego mamy nadzieję na to, że radomski raper szykuje dla nas co najmniej nowy singiel, a najlepiej: nową płytę.

Kę wydał ostatnią płytę, „Siara”, w 2021 roku. Krążek pokrył się dwukrotną platyną za sprzedaż ponad 60 tysięcy kopii.
Jednak od pory premiery pojawiały się tylko gościnne zwrotki, które KęKę położył jeszcze przed swoim kryzysem twórczym. Artysta w ostatnich latach także nie koncertował, bo nie chciał występować z tym samym materiałem. 

My czekamy. A Wy!?

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.