Sociale

Quebonafide już nie ma

Właśnie ukazała się ostatnia zwrotka Kuby

W przypadku tego gościa trudno mówić o pewności – ale wszystko nam mówi, że właśnie jesteśmy świadkami zupełnie ostatniego wydawnictwa, w którym gościnnie udzielił się Quebonafide. Raper z Ciechanowa już dłuższy czas temu ogłosił zakończenie kariery, ale dopiero teraz ukazał się numer Gedza, w którym – jak zapowiadał – pojawiła się jego ostatnia w karierze zwrotka.

Chodzi o kawałek „Głupie pomysły” promujący najnowszy krążek Gedziuli – „Anatema”. Płyta ukaże się w grudniu, ale już dziś Internet dostał prezent od pochodzącego z Malborka rapera. 

Quebonafide wielokrotnie współpracował z Gedziulą. Jednak to – naprawdopodobniej – ostatnia współpraca tych panów i… ostatnia zwrotka Que w ogóle. Tak przynajmniej zapowiadał już w okolicach marca za pośrednictwem portalu X.

Ostatni krążek Quebo ukazał się w 2020 roku. Chodzi o „Romantic Psycho”. Później byliśmy jeszcze świadkami ostatniej trasy koncertowej – Psycho Relations – a następnie działań Kuby jako alter-ego: Jakub Grabowski. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.