Sociale

Kukon wziął się za zapiekanki

W sobotę otwarcie jego restauracji

Kolejny dzień – i kolejny raper zapowiada, że wchodzi w okołospożywczy biznes. Tym razem Kukon poinformował, że… otwiera własną restaurację. Raper wrzucił informację o tym na swoje social media i zaprosił do zaobserwowania miejscówki. 

I chociaż Kukon jest mocno związany z Biłgorajem, o którym często nawija – to jego gastronomiczny przybytek otworzy się w Krakowie – w najbliższą sobotę. 

Jak na razie profil miejsca jest zablokowany i nie można zobaczyć, co konkretnie Kukon i jego ekipa przygotowali dla mieszkańców i odwiedzających to miasto – ale szczątkowe informacje już są. Chodzi konkretnie o nazwę profilu (a co za tym idzie – pewnie miejscówki): Zapiekanki Biłgorajskie.

W ostatnich miesiącach i latach raperów, którzy mają związek z branżą spożywczą, jest naprawdę sporo. To między innymi Kizo czy Quebonafide – ci panowie sprzedają swoje produkty w wielu sklepach. Poza tym ekipa Tuzza Globale założyła pizzerię Tuzza w Warszawie; Wini produkuje paprykarz; Popek z kolei dawno temu był jednym z pierwszy, którzy weszli w ten biznes – i wypuścił obrandowany przez Gang Albanii energetyk.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.