Sociale

Mamy PROXL3M

Jest nowy album duetu Oskar x Steez

Ci panowie urządzili nam Mikołajki wcześniej. Za nami premiera albumu PROXL3M od ekipy PRO8L3M. To specjalny krążek mający swoją premierę w dziesięciolecie powstania duetu Oskar / Steez. 

Na krążku znalazły się aż 23 kawałki, z czego niektóre mogliśmy usłyszeć już wcześniej – jako single. Chodzi między innymi o „False flag” polecany niedawno przez Rudanację w naszym #trzymacie telewizji MIXTAPE TV. 

#trzymacie w telewizji MIXTAPE TV

Jubileuszowy album PRO8L3Mu pokrył się złotem w 24 godziny od startu przedsprzedaży.
W zeszłym miesiącu zespół ogłosił trasę koncertową, która zahaczy o największe polskie miasta. Koncerty rozpoczną się 9 grudnia i potrwają do połowy kwietnia. Wszystkie są całkowicie wyprzedane.

Oskar i Steez, z okazji premiery albumu, przygotowali też dodatkowe aktywności. W Warszawie trwa specjalna wystawa PROXL3M EXPERI3NCE, na której słuchacze mogli przesłuchać album jeszcze przed jego premierą. To jednak nie wszystko. Na wystawie znalazły się również prace paryskiego graficiarza Fuziego, francuskiego studia perfumiarskiego Flair i duetu MELT IMMERSIVE, które zamieniło koncertowe wizualizacje w interaktywne instalacje.

Odsłuch albumu PROXL3M

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.