Sociale

Dudek P56 odciśnie swoją dłoń

Raper zostanie wyróżniony w Alei Gwiazd

Kto jest pierwszym raperem, który przyszedłby Wam na myśl, gdybyście mieli wskazać kogoś, kto odciśnie swoją dłoń w Alei Gwiazd? 
Jeżeli byłby nim Dudek P56 – to mielibyście rację. Warszawski raper zostanie wyróżniony w Szałem w województwie wielkopolskim. To właśnie tam znajduje się Mała Plaża niedaleko jeziora pokrzywnickiego. 

I tu pojawia się pytanie – dlaczego akurat Dudek został wybrany do zostania uhonorowanym? 
Chodzi o – poza muzyką – zaangażowanie rapera w historię dotyczącą Bonusa RPK, a także częsty udział w akcjach pomocowych.

Odsłonięcie odcisku dłoni Dudka ma odbyć się 17. grudnia, w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego przy Słonecznej Promenadzie. Na miejscu ma odbyć się także koncert zaproszonego rapera, a przy okazji charytatywna licytacja, w której będzie można zdobyć pakiet gadżetów byłego reprezentanta RPK.

Dodajmy, że Dudek jest świeżo po wydaniu nowego albumu – „Ponad Czas” – na którym znalazło się aż dwadzieścia premierowych numerów. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.