Sociale

Frosti zabiera w podróż po Europie

Jest nowy mixtape warszawskiego rapera

Ten gość lubi zaskakiwać i właśnie zrobił to ponownie. Za nami premiera mixtape’u „ONE FOOT OUT” od Frostiego. 
Warszawski raper zupełnie nie zamknął się na brzmienia i do współpracy zaprosił artystów z całej Europy. 

To kolejny mixtape reprezentanta SPÓŁKI ZOO, który był przy okazji promowany kilkuminutowym numerem one-take nagranym live na radiowej antenie. Tym razem Frościak wrzucił do netu ośmiominutową sieczkę mocnych wersów, w których nie zabrakło też personalnych rozliczeń i zaczepek.
Podobnie było w przypadku dwóch poprzednich radiowych wjazdów – a dodajmy, że to już trzeci z nich. One-take z radia jest jednak tylko jednym z czternastu numerów, które pojawiły się na mixtape. 

Inny numer – „Twister” – to już prawdziwy, hehe, twister po mapie Europy. Kawałek to tak naprawdę cypher z artystami z wielu krajów. W numerze pojawiają się między innymi Bliznacite, Csoky, Diffi, Polskii czy Erne100.

Na płycie znalazło się czternaście kawałków, a tymczasem w okolicach premiery – Frosti postanowił wybrać się do Barcelony. Jak można wnioskować z jego wersów i stories – raper prawdopodobnie planuje tam dłuższy pobyt.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.