Sociale

Kolejna zagraniczna współpraca Malika

Nowy singiel właśnie się ukazał

I tym razem obyło się bez promocji singla za pomocą skakania po blacie w McDonald’s.
Malik Montana właśnie wypuścił kolejny singiel. Warszawski raper nie zwalnia tempa pod względem utworów z gościnnymi udziałami innych artystów. Tydzień temu ukazał się wspólny numer z debiutantem – Aleshenem. Tym razem jednak Malik postanowił wytoczyć ciężkie działa i wypuścił kawałek z amerykańską gwiazdą: wersy w kawałku „Spaceship” położył Rowdy Rebel – znany np. z numeru „Computers” z Bobby Shmurdą.

Reprezentant nowojorskiej sceny wystąpił także w klipie do nowego numeru Malika. Kawałek ukazał się na kanale GM2L, a za produkcję odpowiadają Pieruun i Ejten. 

To nie pierwsza zagraniczna współpraca Montany. Na samej poprzedniej płycie ukazały się kawałki z gwiazdami takimi jak NLE Choppa, DaChoyce, Fivio Foreign, Baby Gang czy Luciano. 

Jak na razie nie mamy informacji o planach dotyczących kolejnej płyty Malika. Ostatnia – „Adwokat Diabła” – ukazała się 10. marca 2023 roku.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.