Sociale

Tede szuka odpowiedzi

Czy WSZ zarabiał w TVP?

TEDE to już nie tylko raper. Teraz założyciel Wielkiego Joł postanowił zaangażować się w działalność społeczno-polityczną. Jacek w ostatnich dniach mocno zaangażował się w działania związane z mediami publicznymi. Właśnie jesteśmy świadkami jego prywatnego śledztwa związanego z Wujkiem Same Zło.

Sytuację związaną z wizytą TDFa przed siedzibą publicznej telewizji raczej już znacie. Raper spotkał tam między innymi Jacka Sasina, ale także osoby, które – aby bronić TVP – z flagami znalazły się przed budynkiem przy Woronicza w Warszawie. Raper został tam między innymi zaatakowany, a wszystko zostało nagrane i opublikowane na jego kanale.

Tym razem jednak Tede rozpoczął śledztwo związane z reprezentantem rapowo-fristajlowej sceny: Wujkiem Same Zło. 

WSZ, który przecież współpracował z Jackiem przy okazji zespołu Gib Gibon Skład, od dłuższego czasu był stałym komentatorem sytuacji politycznej w Telewizji Polskiej. 
Jak przywoływał Tede, Wujek nieraz podkreślał, że robi to charytatywnie.

Przy okazji ostatnich zmian w mediach publicznych, Tede postanowił zaangażować się w temat – i zapytać o ewentualne wynagrodzenie Wujka. Raper przez IG skierował swoje pytanie do osób, które zajmują się aktualnie tematem mediów publicznych. Do tematu odniósł się już poseł KO, Dariusz Joński, który podkreślił że w ramach kontroli poselskiej „nawet trzeba” zająć się tym tematem.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.