Sociale

Bonus RPK wyda książkę!

Raper chce opisać lata spędzone poza wolnością

Mamy wrażenie, że ostatnio raperzy coraz częściej chcą rozwijać swój pisarski talent i z rapu przenoszą się do pisania książek. Przykładów było i jest już sporo. Ale właśnie dostaliśmy zapowiedź kolejnego i akurat w tym przypadku jesteśmy wyjątkowo zaciekawieni.

Bonus RPK ogłosił, że zaczął prace nad powstaniem jego pierwszej książki. Chodzi o tekst, który – z perspektywy założyciela Ciemnej Strefy – opowie o spędzonych przez niego czterech latach w zakładzie karnym. 

W napisaniu książki Bonusowie pomoże Janusz Schwertner.
Jak przekazał raper: […] będzie dotyczyła w dużej mierze tego, co działo się na przestrzeni ostatnich 4 lat, kiedy siedziałem w kryminale. Będzie wiele historii, refleksji i mojego podejścia do pewnych spraw, o których nie dowiecie się nigdzie indziej, ponieważ dopóki nie wydamy książki, to nie udzielę żadnego wywiadu. 

Już to sprawia, że jesteśmy mocno zaintrygowani. A wystarczy dodać, że Bonus planuje też upublicznić wszystkie nieprawidłowości SW w podziękowaniu za zło, którego z ich strony doświadczył.

Czekamy. Podobnie jak na nowy krążek Bonusa. Ten ma się ukazać już wiosną. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.