Sociale

Macias (jednak!) odpowiedział

Dalsza część konfliktu White Widow – Szpaku

To ostatni diss w tym beefie? Macias wrzucił odpowiedź na ostatni numer Szpaka. Nazywa się „Dolina Końca” i w tym przypadku możemy mówić o wyższym poziomie – chociażby pod względem technicznym, bo tym razem faktycznie da się wyłapać treść linijek już w pierwszym odsłuchu. 

Pojawiają się odpowiedzi na oskarżenia ze strony Szpaka, a także… przeprosiny dla fana Szpaka, który został wyśmiany przez Barego.
W samym numerze reprezentant White Widow zapowiedział też, że to już ostatni jego udział w tej walce: Z mojej strony tyle, koniec, serio Szpaku daj se siana

Czy myślicie, że faktycznie na tym skończy się udział w akcji ze strony White Widow? A może to tylko koniec udziału ze strony Maciasa – a tymczasem Bary czy reszta ekipy WW szykuje nowości? 

Tego, że Szpaku odpowie jesteśmy prawie pewni. Tym bardziej, że Macias ma do niego zarzuty między innymi w temacie Aleshena, który odpowiedział na zaczepki Szpaka, a ten rzucił wyłącznie krótkim komentarzem Wszystkiego dobrego Shen, bądź zdrów. Szacunek 

Wcześniej, wczoraj, Szpaku wrzucił też minutową zwrotkę odnoszącą się do tego, że – rzekomo – Macias i White Widow nie przygotowują odpowiedzi, bo tak doradził im ich menadżer. Również ta piłeczka została odbita. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.