Sociale

Young Multi zapowiedział nowe rzeczy

Jak zmienił się rap youtuberów?

Liczba raperów z YouTube jest mocno powiązana z samą liczbą YouTuberów – bo od jakiegoś czasu bardzo wielu z nich robi swoje rzeczy.
Nie da się jednak ukryć, że to Young Multi był jednym z pierwszych, którzy wyłonili się z youtubowo-streamowego świata i zaczęli nagrywać swoje kawałki. Początkowo odbiór był wyjątkowo negatywny. 

Minęło jednak kilka lat – Multi kojarzy się już głównie z muzyką, a ogłoszenie jego nowego singla wiąże się z tysiącami pozytywnych reakcji ze strony fanów, których przez ostatnie lata zebrał sporo.

Dokładnie tak sytuacja wygląda w tym przypadku. Multi wypuścił krótki teaser, który sugeruje, że już niedługo możemy spodziewać się od niego nowości. W opisie pojawia się hasło { 2 } { 25.01 }, co mogłoby sugerować, że kolejny kawałek będzie miał swoją premierę właśnie 25.01.

Dodajmy, że 26-latek wypuścił do tej pory 4 płyty. Ostatnią z nich jest „Toxic”, który ukazał się 17. grudnia 2021 roku. To znaczy, że faktycznie – fani mogą czuć się już zniecierpliwieni, a szansa na to, że razem z singlem dostaniemy zapowiedź płyty – rośnie.

Ostatni krążek Multiego pokrył się platyną. Podobnie było z debiutem – „Nową Falą” z 2017 roku. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.