Sociale

Bonson ostro o RapStage Tour

„Już na pierwszej edycji był żartem”

Za nami pierwsze odsłonięte karty w ramach drugiej edycji trasy koncertowej RapStage Tour. Ta ostatnia nie spodobała się jednak jednej z głównych postaci pierwszej edycji – Bonsonowi.

Pierwsza edycja koncertów zaczęła się w zeszłym roku. Ekipa, którą zaproponował organizator – Yurkosky – odwiedziła kilka polskich miast. W ramach trasy mogliśmy usłyszeć skład Te-Tris, VNM, BonSoul, Zeus i Bisz między innymi w Płocku – i wrzucaliśmy Wam nawet storki z tego koncertu.

Tym razem jednak na koncertach zabraknie szczecińskiego rapera. Bonson nie szczędzi gorzkich słów – i atakuje samą trasę, a także jej organizatora. 

Rzecz w tym, że jak przekazał – wcześniej dowiedział się o tym, że dla ekipy BonSoul nie znajdzie się miejsce w składzie przez to, że Soulpete i Bons zagrali wcześniej zbyt dużą trasę.

Minęło jednak trochę czasu i organizatorzy ogłosili producenta duetu BonSoul – Soulpete’a – jako 1/2 duetu Włodi/Soulpete, który w trasie weźmie udział. 

Ten cały śmieszny RapTour już na pierwszej edycji był żartem, r#####em  na siano, zwykłą pajacerką i pozowaniem na nie wiadomo kogo. Na RapTour 2 dostałem info, że nie będzie BonSoul, bo graliśmy za dużą trasę. I teraz dowiaduję się, że mój przyjaciel Soulpete jednak jedzie grać RapTour, a mnie j###ć i c##j mi w dupę. No to tak wygląda ten Wasz prawilny rap. Dlatego cieszę się, że już się stąd zawijam… Ile jeszcze można zebrać na ryj.i A jak widać można, a Yurkosky jeszcze będzie bił do tego brawo

Druga edycja RapStage ma ruszyć na przełomie marca i kwietnia. Wśród ogłoszonych już artystów są Bisz, VNM, Te-Tris, Włodi i Soulpete. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.