Sociale

Tede apeluje do wytwórni

Tym razem chodzi o płytę WSZ i CNE

Tede robi co może i w ostatnich tygodniach pierwszym słowem, które mogłoby go opisać – zamiast raper, stało się: aktywista.

Od dłuższego czasu Jacek próbował dowiedzieć się, czy Wujek Samo Zło – wbrew temu co mówił – zarabiał na wyjątkowo regularnych wypowiedziach na antenie Telewizji Polskiej.
W sprawę i apele warszawskiego rapera włączyli się między innymi politycy, a raperowi udało się uzyskać informacje na temat „charytatywnej” współpracy WSZ z TVP.
Jak się okazało – Wujek został wymieniony na liście komentatorów Telewizji Polskiej, którzy za swoje wypowiedzi dostawali pieniądze. Dodajmy, że średnia stawka za jeden taki występ wynosiła 500 złotych.

Tu jednak nie kończy się zaangażowanie Tedego, który kiedyś sam współpracował z WSZ przy okazji projektu Gib Gibon Skład. 

Tym razem Jacek postanowił odezwać się do wytwórni, która planuje wydanie reedycji albumu Wujka Samo Zło z CNE. Informacje o pracach nad krążkiem w nowej wersji pojawiają się regularnie od dłuższego czasu. Na przykład pod koniec zeszłego roku Człowiek Nowej Ery wrzucał zdjęcia z sesji zdjęciowej do tego projektu.

Tede chyba nie jest jednak fanem tego pomysłu. Postanowił publicznie odezwać się do Warner Music Poland mówiąc, że to ostatnia chwila na wydanie tej reedycji. W przeciwnym razie, później, traci ona – według Jacka – jakikolwiek sens. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.