Sociale

Kolejni raperzy szykują się do freak-fightu

Major SPZ i Zbuku zadebiutują w pojedynku

Temat tego, czy freakfighty to pozytywne zjawisko chwilowo odstawiamy na bok. Z jednego, prostego powodu. Właśnie dostaliśmy kolejną bombę i jesteśmy co najmniej zaskoczeni takim obrotem spraw. Dwóch raperów stanie na przeciwko siebie w dwóch narożnikach oktagonu. Własnie ogłoszona została kolejna walka w ramach Clout MMA: Zbuku zmierzy się z Majorem SPZ. 

To oczywiście nie pierwszy udział raperów w tego typu galach. Mamy już przecież za sobą liczne występy Filipka, a byli też Arab, Jongmen czy Kubańczyk. 

Tym razem jednak szykuje się walka dwóch raperów – i to już w marcu, w łódzkiej Atlas Arenie. Dla obu zawodników to pierwsze walki – dlatego nikt nie jest w stanie przewidzieć, jakiego (sportowego) poziomu jesteśmy w stanie się spodziewać. 

Zbuku już odniósł się do tematu. Jak przekazał: „Mam zamiar się ciężko przygotowywać. Już to robię, więc walka będzie na pewno sportowa” 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.