Sociale

Bedoes robi sobie pauzę?

Raper tłumaczy, co dalej z nowościami

Bedoes ogranicza swoją działalność – przynajmniej w pewnym stopniu. Raper postanowił napisać trochę o tym, co dzieje się u niego i kiedy ewentualnie możemy spodziewać się kolejnych jego solowych nowości. 

Jak przekazał, niedługo ukażą się jeszcze jedne z ostatnich w ostatnim czasie gościnnych udziałów Borysa na projektach innych artystów. Potem jednak planuje swego rodzaju pauzę. Jak przekazał, w tym momencie skupia się na pracy przy wytwórni: Kuqe 2115 szykuje się do zapowiadanego od lat pierwszego krążka; z kolei Blacha wypuszcza hit za hitem.

Na twórczą pauzę ze strony Bedoesa musiała mieć też wpływ niedawna śmierć jego ukochanego dziadka. Jak przekazał – „nie czuję się najlepiej fizycznie ani psychicznie na powrót teraz, ale kocham muzykę i nie potrafię przestawać nagrywać”.

Ostatni solowy krążek Bedoesa 2115 – „Rewolucja romantyczna” – ukazał się w 2021 roku. Później był też jednym z twórców wspólnej płyty ekipy 2115 – „Rodzinny Biznes”.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.