Sociale

Sobel przejmuje scenę?

Nowy singiel i klip z Frizem

Miał być Friz i Tede. Jest Sobel. I Friz – w pewnym sensie. Dostaliśmy kolejny kawałek Friza, który tym razem łączy rapową nawijkę z bardziej popowym stylem, a do tego imprezowym klimatem i bardzo energetycznym brzmieniem. Właśnie wyszedł numer i klip „Sierra Papa”. 

Premiera była poprzedzona nietypowymi wpisami w mediach społecznościowych. Nie tylko ze strony Szymon, ale także innych muzyków i twórców internetowych. Było chociażby zdjęcie z Frizem. Ale to nie wszystko. W jednym z video-postów lektorem był TEDE. Stąd pojawiły się też podejrzenia, że na pewno chodzi o wspólny singiel tych panów. Okazuje się, że singiel na bicie Magiery jest jednak pozbawiony nawijki Tedego czy Friza. To jednak wcale nie skreśla ich udziału w powstawaniu tego numeru. Singiel, który usłyszeliśmy dzisiaj – najpierw pojawił się wyłącznie w formie audio. Kilka godzin później dostaliśmy też klip, a w nim: Friz jako pilot śmigłowca.
Tedego – czyli nowej gwiazdy Kanału Zero – niestety nie zauważyliśmy w klipie. 

Widzimy za to, że Sobel nie zwalnia tempa. To kolejny jego singiel; jakiś czas temu usłyszeliśmy między „Muszę to wykrzyczeć” z OKIM – ten numer w zdecydowanie bardziej boombapowo-nowoczesnym stylu.

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.