Sociale

Śliwa chce uratować rap

I dlatego nagra EP w 24 godziny

Tak, na zdjęciu widzicie człowieka, który ma w planie uratować w Polsce hip-hop. Plan jest całkowicie poważny, a jego realizacja: zbliża się wielkimi krokami. Śliwa postanowił nagrać EPkę w 24 godziny, a wszystko zobaczycie na levestreamie. 

Akcja nazywa się „Rap Stream” i jak zapowiedział poznański raper w materiałach, które promują przedsięwzięcie: chodzi o to, aby przywrócić do nas ducha prawdziwego hip-hopu. 

Jak dodał raper: takiego wydarzenia w polskim rapie jeszcze nie było. Płyta ma powstać bez żadnych przygotowań przed rozpoczęciem prac. Te zaczną się równo z rozpoczęciem transmisji, i od tego momentu Śliwa będzie miał dobę na przygotowanie pełnego materiału. 

Co ciekawe, Śliwa nie zrobi tego sam. Zapowiedział już udział gości – ale ich ksywy mamy poznać dopiero w najbliższych dniach. 

Dodajmy, że nie jest to pierwszy projekt zakładający nagranie płyty w krótkim czasie. Na przykład Deys w 2015 roku nagrał krążek „TenDaysEP” – który od zera powstał w 10 dni. Jego przygotowania nie były jednak streamowane, a i do dyspozycji było 9 razy więcej czasu.
W tamtym przypadku różnica polegała na tym, że do wszystkich sześciu utworów pojawiły się też klipy – w tym jeden z udziałem zdjęć nadesłanych przez fanów. 

MIXTAPE TV – jedyny rapowy kanał telewizyjny. Znajdziesz nas w UPC, PLAY, ORANGE, TOYA, INEA oraz wielu lokalnych kablówkach. Gramy TYLKO RAP.
Nie czekaj, włącz MIXTAPE.